Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz Yodamest #4142 üzenetére

    De ne azt nézze az utolsó 5 meccsen mit csináltál, mert lehet jobb ellen kikaptál meg egyebek, fals eredmény jön ki amivel bekerülhetsz egy véget nem érő gödörbe te összekerülsz egy akkor hozzád mérten egyenlő ellenféllel aki meg amúgy gyengébb, mert 2 divvel lentebb való, elvered, mint a szart aztán ő is megy a fórumra, hogy csal a program. Remélem érthető mire gondolok. Ha valaki div2 akkor div2 ellenfelet kapjon. Én a seasonsben utólag visszanézve az akkor divemhez képest mindig jobb, de inkább 2 divvel jobb ellenfelet kaptam és azok ellen kellett játszanom.. igaz nyertem, de akkor is. Ez kb. olyan mintha a bpl csapatok 2. osztályú csapatok ellen játszanának, nem így kellene lennie.. akkor ne legyen ekkora szórás, hogy div1-10 és 10 meccs alatt váltsd meg a világot, legyen 30 meccs, de vagy 8 osztály és szépen lebontva, aki ott van azok ellen játszol. Nem az, hogy random bedobál attól függ, hogy állítod be a dolgot meg ahogy ő gondolja. Ez az én véleményem.

    (#4143) underdark: a chem elvileg 1-2 képességet csökkent, de nem drasztikusan. 100 Chem nélkül is van élet :K tavaly a 15ben nem volt 60 fölött a bundes/bbva/serie a kupa keretem és 6-7 gólokkal meneteltem a döntőig majd mivel a kis szarházi kifagyasztotta ezért bebugolt és kezdhettem előröl. :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák