Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz szekto #3919 üzenetére

    Így elsőre szerintem annyi az egész, hogy tapasztalatlan vagy még sokat kell tanulnod a fifaról és erről a játékról. A játékokban rengeteget jelent a tapasztalat, én már a fifa 2002 óta tolom ps-en és pc-n a játékot, bár 2006tól csak pc-n így számomra úgymond "könnyű" belejönni, mert csak bele kell rázódni az adott év rejtelmeibe semmi több. Nálad lehet, hogy ez tovább tart még nem érzed annyira ezért lehet az, hogy úgy érzed csal a gép ellened, mert szimplán csak jobbak tőled. Ezt a történetet átcsatolom ide:[link] jelenleg így állok online seasonsben (nem a futban) Megnyertem minden címet idáig, rendszerint 3-4 góllal nyerek, de volt néhány izzasztó meccsem is ám azokat is sikerült behúznom. Csak azt akarom mondani ezzel, hogy igen könnyű volt eljutnom idáig nekem is holott ha úgy az egészét néznénk meg és mindenkit szó szerint besorolnánk osztályokba reális tehetség alapján talán a 2. osztály lenne az én valós osztályom és már ott vagyok a 3. osztályban, gyakorlatilag megterhelés nélkül. Még mindenki szokja a játékot, vannak akik könnyebben belejönnek vannak akiknek ez nehéz, vagy egyáltalán nem is fognak belejönni, mert nem fekszik a stílusuknak ez a rész. Vagy csak, mert szimplán gyengébbek. De tényleg csak azt tudom tanácsolni, hogy ha az egész meccset nem is, de a végén a highlightsból mentsd ki a kapott gólokat és egyből kiderül mi a legfőbb probléma, úgy tudunk a legkönnyebben segíteni mit is lenne érdemes csinálnod pl. abban a helyzetben, hogy a lehető legmegfelelőbb legyen és az alamizsna gólokat amit pusztán figyelmetlenség, tapasztalatlanság okoz elkerüld könnyedén.
    Ha úgy gondolod játszhatunk pár meccset ha pc-s vagy, a nevem láthatod a képen. FUT-ban még nem vagyok benne hiszen többnyire bronz és silver lapjaim vannak az offline div miatt, ráadásul a coin nem vet fel így a szerződéseket nem szeretném erre "elbaszni" :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák