Új hozzászólás Aktív témák

  • Nazara

    őstag

    válasz vegitossj7 #1690 üzenetére

    LOL, nagybetűvel, az már trollkodás ezekszerint, ha próbálja az ember megvédeni a fórumtársak pénzét. :W Az senkit nem érdekel továbbra sem, hogy hatalmas tömegben revoke-oltak G2A-s kulcsokat, több kiadónál is, amire szerintem illik felhivni a figyelmet. Azt aláirom, hogy az EA eddig nem erről volt ismert, de ahogy a mexikói/brazil vásárlás is addig tiszta, amig nincs büntetés/precedens, én nem fogom ajánlani senkinek, hogy aztán én legyek a szemét, ha baj van. Nem gond egyébként, eddig is tudtam, hogy hiába jártatom a pofámat akár ezügyben, akár mondjuk max. chem ügyben, mintha a falnak beszélnék... :U

    Ez a hsz. természetesen nem ellened iródott kolléga, és nem haragszom, hogy rám asszociáltál, nyilvánvaló volt, hogy ebben a topikban én vagyok a G2A-fan :D

    (#1700) dracox: Plusz támogatod a magyar üzletet, a magyar államot a vásárlásoddal.

    (#1702) MdewC: Nem kő' ehhez engedély kolléga úr, há' ópen-szorsz, itt van minnyá' az előző ódalon! :DDD

    (#1712) MdewC: Sajna nekem rengetegszer előfordul, hogy semmilyen 433-at nem ad be a Draft, más felállásokkal meg olyan vagyok, mint a világháborúban a szovjetek első sora: puska van, de golyó nincs. :DDD

    (#1714) e=mc² : Veszel egy sima változatot, plusz mellé néhány FIFA pontot, amiből lehet nyitni pakkokat. Az plusz pár pakk nem éri meg az idegeskedést a simához képest.

    (#1715) elod22: Az offline Draftért kapott játékosok akkor eladhatóak vagy sem? :)
    Földbetaposás? Jaj ne, ezt rühelltem már akkor is. :(

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Új hozzászólás Aktív témák