Új hozzászólás Aktív témák

  • Nazara

    őstag

    válasz Rypejakten #1614 üzenetére

    Nekem nagyon tetszik a jelenlegi állapota, +1.

    Pont az előbb Costával toltam volna egy hosszú kiugratást félfordulatból, de nem tudta megcsinálni, mert böte. :D Végre nem lesz az, hogy 47 Long passinggal benzema fordulásból 60 méteres gólpasszt ad ronáldónak. :D (bal lábbal!!!! :DDD )

    (#1610) MdewC: redditen azt irták, hogy a taktika mentést nem javitották. :O

    (#1607) Kristof_94: Amúgy kb. 10 hsz-enként belinkeli valaki a saját starterjét, de tényleg... :DDD

    (#1598) bucketb0b: Sajnálom, hogy nem jött be, az biztos, hogy elsősorban a labdabirtoklás-mazochisták számára létezik. :DDD Pont az tűnt fel egyébként a rengeteg lejátszott mérkőzésem során, hogy a hátsó négyest kivéve eloszlanak a gólok, és senki nem tud kiemelkedni összességében a három középpályás és a három csatár közül, mert mindig más lő gólt, más ad gólpasszt --> ergó rengeteg a variáció. :K

    (#1597) MdewC: Az 1 vs 2 CDM vitánk az alapjaiban eltérő játékstilusunkból adódik. Én mivel dominálni, az ellenfelet beszoritani a saját 16-osára, és letámadni szeretek, nem engedhetem meg magamnak, hogy a pálya közepén szimmetrikusan álldogáljon 4 ember egy vonalban (2 CB, 2 CDM), mert ez nagyban lecsökkenti a passzolási lehetőségeket. Pl. egy Pogba-Vidal-Marchisio középpályás hármassal neked is ment volna a védekezés 1 kimondott VKP-val, viszont a stilusodból kiindulva érthető, hogy ódzkodsz egy Iniesta-Modric duótól a pálya közepén, Buszgeccel mögöttük. :D

    :R

    [ Szerkesztve ]

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Új hozzászólás Aktív témák