Új hozzászólás Aktív témák

  • Nazara

    őstag

    No, rengeteg-féle variáció után ténylegesen elkészült a kezdőcsapatom, megvásároltam a játékosokat, szóval már csak a bolt hivására várok. :DDD

    Az emlitett keret. Felhivnám a figyelmet a svájci különitményre, különösen a CB-LB-LW hármasra, eszméletlen milyen lapok 500 coinért. :K

    (#1568) Genji Gratula a teamhez! Nekem annyi bajom lenne ezzel, hogy én imádok kisérletezni az első hónapokban az olcsó játékosokkal, valszeg meg se venném a játékot, ha már megjelenés előtt ilyen keretem lenne. :DDD

    (Továbbra is tartom egyébként, hogy 5-6-7-8-9 chemen is kurvajó egy-egy játékos, Tevezben bőven van annyi tartalék, hogy beférjen egy-egy másik felállásba nem max. kémián...)

    (#1585) bucketb0b: Csak a 433(5) már másfél éve! Tökéletesen ismerem minden erősségét, gyengéjét, a játékstilusomhoz pedig továbbra is ez passzol a leginkább, a demóban Ultimate-en(vagy legendáson) gyakorlatilag nem tud megverni a gép, pedig én rendszeresen a Madridot rakom ellenfélnek, hogy maxon legyen a kihivásfaktor. :D

    Nálam a tiki-taka és a beindulások képezik a játék alfáját és omegáját. :D

    (#1586) MdewC: Engedd meg kolléga: ;)

    "(Idén kelleni fog a 2 CDM) ebben elég biztos vagyok" - mivel rendkivül nerfelték a sebességet, és a védekezés jóval könnyebb lett, úgy gondolom, pontosan idén lesz még inkább létjogosultsága az egy CDM-es felállásoknak. :K A demóban is igy toltam végig, több tucat találkozót, és tökéletesen alkalmazhatóak a sima CM-ek is tömörüléshez, területvédekezéshez, labdaszerzéshez, mig pl. tavaly eléggé sokat szivtam, ha valaki képes volt beszoritani.

    :R

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Új hozzászólás Aktív témák