Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nazara

    őstag

    válasz argentin27 #7575 üzenetére

    Az agilis CM-nálam is alapfeltétel, idén az abszolút kedvenc Herrera ebben a kategóriában, és emiatt esnek ki az olyanok, mint pl.: Xavi vagy Fabregas.

    "Meg ami nagyon eredményes nálam az az hogy amikor passzolom kp-n a lasztit akkor a labdát fogadóval abba az irányba tolom meg a labdát amerről jön, szóval így 90%-ban mindig otthagyom a rám érkező embert és ezt egészen addig mig egy kiugratási lehetőség nem adódik! (remélem érthetően írtam le)" , igen, érthető, gondolom ezt a jobb analóg pöckölésével éred el? Vagy megtolás alatt szimplán az átvételt érted abba az irányba, fordulás nélkül?

    Nem használok egyéni taktikát, mert nincs kedvem beállitgatni minden meccsen. Nyomok az alapból egy Posessiont, vagy High Pressure-t, azt jónapot (bár egyikkel sem érzem, hogy bármi változna...)

    (#7576) szakii6: Már elkezdtem shooting-tutorialokat nézni, meg gyakorolni, csak in-game nem nagyon van sok lehetőségem, mert mint mondtam, tömörülnek. Nálam az szokott bejönni, hogy bejátszom a CF-nek a 16-os vonalára, van rajta egy védő, én meg egy lövőcsellel befordulok mellette és kilövöm a hosszú sarkot. A büntetőterületen belül nagyon-nagy dugókat tudok megereszteni. :DDD

    (#7577) argentin27: Dinter kolléga ajánlásával az OBS. Én még csak egyszer próbáltam, felvétel közben semmi baj nem volt, de a visszajátszott anyag nem volt az igazi. Majd próbálkozom megint.

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Új hozzászólás Aktív témák