Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evibly

    senior tag

    válasz Yodamest #4375 üzenetére

    Pirlot is Lampardot is használtam 14-ben, sőt, utóbbit 15-ben is. Pirlo maga volt az ISTEN Fifa 14-ben, de idén nem mertem hozzányúlni, mert érdemei elismerése mellett brutálisan belassították és a mostani kiadásban sajnos ez nem fér bele.

    Persze kérdés, hogy a középpályán hol, milyen felállásban, szerep mellett játszatja az ember a Mestert, de én még nem mertem belevágni, vagy próbálkozni vele...Lampard meg hozta, amit tud, ha lövéshez jutott, az tuti gól, stabil része volt a csapatnak, de eladtam, mert mást is ki szerettem volna próbálni...

  • zsoltirte

    aktív tag

    válasz Yodamest #4375 üzenetére

    Totti már nem a régi, még nem rossz, de tavaly pl jobb volt, mert én akkor néha játszattam is a bal szélen, viszont idén csatárnak egyszerűen már kevés volt nálam. Azt írtam is anno, hogy CAM-ba majd talán kipróbálom, de hát ott is nagy a tülekedés. Serie A-ban pedig nagyon sok jó középpályás van, tehát Pirlonak sincs könnyű dolga ha be akar valahova kerülni a csapatba, ugyanis a sok pozitívum mellé, sok negatívum is társul. Így stat alapján nézve lassú, befejezés csak 59, PHY 55, fejelni nem lehet vele, védekezni nem igazán tud, stamina csak 60, 2* csel, pozi 55, L/M Workrate(? ez lehet inkább+, mert mégsem fárad el annyira és a helyén marad, majd kiderül). Szal így stat alapján amire jó az a passz és indítás, valamint a szabadrúgás, tehát osztogatni a bogyókat. Ennek ellenére én teszek vele egy próbát majd, de sokan elég egysíkúan fociznak, így nekik nem felel meg, ezért nagyon kevés csapatban lesz benne. Játékban lehet, hogy arany lába van, így másnak is ajánlom, hogy próbálja ki.

    Nekem pl Xabi Alonso és Fabregas hiányzik tavalyról nagyon, pedig egyik se egy sprinter. Sajna mindkettő eltávozott a BBVA ligaból, így azt se tudom, hogy mi lesz velük. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák