Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegitossj7

    addikt

    válasz jeno852 #324 üzenetére

    Ááá, azóta rájöttem, hogy az ékezetes móka volt a jelenség :K

    Rövid véleményem a játékról:

    Mivel még Demo, sok mindent elronthatnak benne, így nem szabad 100%-ra venni, hogy ilyen lesz a teljes is.

    Szépen futott a játék Fullhd-ba, (ennyit arról, hogy a PC milyen gyenge, meg hogy a konzolok előrébb tartanak) viszont nekem ez jobban bejött. mint a 14.
    A fejelés ugyanúgy OP, de mint sejteni lehetett, a beadásokat nerf-elték, nem a fejeseket, így ez nekem oké. (Robben sarokból estében háttal jobb lábbal beadja a gyépés védőim között az üres Lewandowskinak-esetek)
    Akinek megvan a gépe ehhez, annak ajánlani tudom a játékot.Gépet fejleszteni is csak akkor érdemes, ha ezen kívül van 2 olyan játék, amivel játszani akarsz. (Személy szerint ez és a Division+Destiny márciusban :P.)
    Azonban ha van rá gempa, akkor is érdemes várni vele, hisz a sok kis bidám-bidám most ostromolja a szüleit, hogy vegyenek új gépet, ezzel fent tartva az árakat az egekig.Én jövőre határozom el a gépfejlesztést, idén teljesen fölösleges szerintem.

    Az animációk rendben vannak, Lambert lefutotta Aguerot labdával együtt, félpályáról befineszeztem 2x az 1. meccsen.
    Az előrendeléssel azért még így is várnék.Akinek meg most nem megy, az vonja vissza, amíg tudja, mert semmit nem fognak már ezen optimalizálni.

    Ja és " Apparently fifa 15 FUTa web app launches this friday!! "

    [ Szerkesztve ]

    Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Új hozzászólás Aktív témák