Új hozzászólás Aktív témák

• zsoltirte

aktív tag

válasz MdewC #2766 üzenetére

Nekem most az utolsó 2 nagyon tét meccsen minden volt, idegösszeomlás, szívroham, feltámadás, k nagy öröm, szinte majdnem sírás is. :D 4 pont kellett, hogy ne essek ki. De, hogy az hogy lett meg, az valami hihetetlen.
    2-2 az első meccs, de az a 2 gól amit kaptam, az egy öngól és egy olyan gól, hogy a kapusom kiejtette(!!!) a kezéből a labdát és az ellen csatára meg seperc bepasszolta a kapuba. 2 kaput eltaláló lövése volt az egész meccsen. Mindkettő óriási védelmi hibából.
    Második meccs 5-4. De milyen 5-4! 0-1 gyors neki az elején, majd 1-1, de iszonyat nyomás alatt tartom. Tényleg kb támadása sincs, max hátul tudja megtartani a labdát egy ideig. Majd jön a 44. és 45. percbe a 2. és 3. kapura lövése. 1-3. én meg kaptam egy idegösszeomlást, hogy ez mégis hogyan történt, nem értettem. Második félidő. Innentől végig ultraoffenzív benyomva és kb levegőt is alig kap. 55. percre visszahozom 3-3-ra, de akkor a 60. percbe jön a 4. kapura lövése és 3-4. Kész, végem. mi legyen.... Nyomok tovább, mert kra kell a pont és végre 4-4, majd a 90. percbe az ezredik támadásomból, iszonyat lefocizva 5-4! A gyerek 4x találta el a kaput egész meccsen... Végén úgy örültem, mintha az 1. osztályt nyertem volna meg. :D