Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz tigomigocika #27032 üzenetére

    Szokj hozzá, elég sokan szerintem azért vannak div2-3ban, mert laggolnak és az ellenfél inkább kilép, mert nem akar szenvedni (mondjuk én végigszenvedem a meccset hátha nyerek, bár a stílusom miatt ideg összeroppanást kapok közben, mert nem tudok egy normálisat passzolni vagy lefordulni róla..)
    amúgy még azt is lehetségesnek tartom, hogy ha laggol a meccs nem feltétlenül egyenlően laggoltok. Nálam van úgy, hogy örülök, hogy követni tudom mi történik úgy laggol, de közben ő meg bőszen veri a jobbnál jobb cseleket és megy el mellettem holott az sem tudom mi történik annyira szaggat.

    Visszatérve az előző hsz-re:
    igen ez a szomorú, nem az a baj, ha elver egy ilyen csapattal, de azt ne pusztán azért tegye, mert ilyen meg olyan játékosa van aki beveri 30-ról vagy lehetetlen labdákat ér el. Az 1. góljánál is ott szerintem 100ból 95x élőben lapos passz jön, vagy be sem indítják Ronaldot.. ő indít, mert született tehetség, azt már meg sem említem, hogy az egyik védőd csak néz a másik meg mellé vetődik.. realisztikus, bár igaz ívelés így pontosnak kell lennie, ez a foci alapja. Utána jön távolról a szokásos "mit csináljak felállt védelem ellen" na hátha majd az IF játékos távolról beveri, hát nem.. micsoda mocsok gci ez a játék. Amúgy a szélen indult egy játékos, ki is lehetett volna neki tenni, beadás. Sokkal több esély a gólra, mint így, de minek megtanulni játszani, majd a tots meg if lehozza a meccset ha már megvettem csináljon valamit helyettem, ha tudnék játszani nem kéne ilyen olyan tots lap a jó eredményhez. 2. gólja: megint középre beívelem Ronaldonak.. tipikus fifa15, szánalom. Mondjuk rosszul védekeztél, de még véletlenül sem lapos passz.. áh mi a fasznak, ívelés a menő. Úgy látom gólöröm is volt, mert kibaszott nagy gólt lőtt, meg kellett mutatni ki az úr a háznál. a 2. gólod mondjuk tipikus fifa gól :DDD védő lábbal akar szerelni egy mell magasságban érkező labdát.. :(((

Új hozzászólás Aktív témák