Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz szekto #26248 üzenetére

    A legrosszabb dolog amit csinálhatsz, hogy 30-40-100ezer coint pakk nyitásra használsz ahelyett, hogy értelmes csapatot raknál össze :(
    Én is nyitogatok nem azt mondom, hogy nem, de már van egy elfogadható alap rare gold keretem amivel a div1-2ben evickélek elég szép játékkal olykor szembe széllel is, de pakk nyitásból ne is várj komolyabb eredményt, azt a pénz inkább fordítsd bele azokba a játékosokba akiket itt linkeltünk pl. különböző felállással. Hidd el jobban megéri. És először a felállást találd meg ami hozzád illik, utána jön a taktika, majd a játékosok. Ne ragaszkodj sosem 1 játékoshoz aki pl. a való életben jó, vagy láttad másnál jól játszani. Nálad kell jól játszania egy adott felállásban akár különféle taktikákban nem másnál, máshol más körülmények között. És ha egy sima lap jobb nálad a csili-vili helyett akkor azt használd ne a csili vilit, mert az "elvileg" jobb. :N

    (#26250) MdewC: 4-1-2-1-2 ha kérhetném :DDD bár szerintem nem fogom megépíteni, mert annyit nem játszok, hogy értelme legyen csapatot építeni, de lehet megpróbálom :DDD
    kis segítséget adok, "alap" bbva,bpl,serie a,ligue1,bundes keretem kb. megvan így inkább azok a játékosok legyenek. Fél1re kész legyen, mert nem lesz prémium :DDD

Új hozzászólás Aktív témák