Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kristof_94

    nagyúr

    válasz gabee0324 #21689 üzenetére

    Remélem, de ugye 24 óráig volt elérhető, szóval jóval ritkább mint RB Ronaldo. Pedig jó lenne egy álom támadósor elől! Motm Neymar - RB CR7 - RW Messi, bár lehet ezt még vegyíteni, mivel van motm Suarez is, illetve ST Bale, bár ő nagyon ritka és drága, mert amikor a hét csapatában volt, akkor végig nem üzemelt a piac...
    Amúgy megtudtam az igazi okát a coin árak emelkedésének. A kötelező FB-os bejelentkezés az oka... A coin farmolók ugye úgy gyűjtötték a coint, hogy nem csatlakoztak a facebookkal, csak simán beléptek, mint "Anonymus" és gyűjtötték a coint.
    A frissítés óta már kötelező belépni, mert ha nem teszed, akkor nem kereskedhetsz a piacon. Viszont, ha belépsz a facebookal, akkor gyakorlatilag újra kezded a játékot, szóval a régebbi "mentésedet" és a tartalmát nem adja hozzá a facebookos belépésnél. És éppen ezért szívták meg a coin farmerek, mivel accountok tucatjaiban ragadt bent több milliárd (accountonként) eladásra várom coin... Szóval most kamu felhasználókat kell csinálniuk, azokat viszont a FB sok esetben automatikusan kiszűri, esetleg felfüggeszti, így tehát nehéz helyzetben vannak... Ezért van az, hogy rengeteg helyen egyáltalán nincs készleten coin vagy pedig 20-30-40 milliók, ami ugye nem sokat ér. Így tehát érthető, hogy miért 7 euró körül mozog. Sajnos a coin sellerek legtöbbje ázsiai, de mellett pofátlanok is, mert pl. Hong Kong területén elvileg teljesen adómentes ez a tevékenység, ennek ellenére viszonylag magasak az áraik. A kommunikációs és segítőkészségeikről inkább ne is beszéljünk... 24/7 online chat & E-mail = Sosem válaszolnak a legtöbb helyen, csak napok múlva...
    Én jelenleg egy angol oldalról szoktam, nagyon korrektek, automatizált játékosvételi rendszerük van, jelenleg a legolcsóbbak (mobil fronton), ráadásul mindig jókat dumálok velük! A többi platformra sajnos magasabbak az áraik, mert Angliában 23%-os adó van, szóval nagyon nehéz tartani a versenyt az ázsiaiakkal (mily meglepő)...

Új hozzászólás Aktív témák