Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    válasz Yodamest #14549 üzenetére

    Ne nyomd a sprintet. Olvastam, hogy a 14hez képest a 15ben már csak akkor szabad ha muszáj (ettől függetlenül én is sokszor használom, többször mint kéne) mert aztán gyorsabban el fognak fáradni az emberek másrészt meg túlszaladsz a labdát vezető játékoson és lassú mire feleszmél hogy már otthagyták és nem tudsz utánaeredni. Valamint ha sprintelve vezeted a kapusra a labdát 1v1 akkor sem fog normálisan lőni, sokszor fogsz hibázni.

    A sprint + fejest én is kipróbálom még mint amit itt írt valaki. Én nem a sprintet hanem a helyezett lövést szoktam nyomni (RB) és azzal fejelni.
    Távoli lövéseknél szokták alklamazni a sprint + lövést, teszem azt 35-40-ről sprint a kapu felé nagy erővel lövés és gól...
    Engem is érdekel mit csinál a szöglet fejelésekor. :F

    Valamint még érdekelnek a beadások és az indítások (lapos és ívelt) hogy működnek, ki szokta őket használni?

    +1 sprintelés, ha nyomod a 16 oson belül akkor kevésbé fog majd fújni a bíró szabálytalanságot, hiába vágnak fel a g*cibe.

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák