Új hozzászólás Aktív témák

  • vegitossj7

    addikt

    válasz bucketb0b #9313 üzenetére

    Nem, neked Ronaldo kell és Messi és Robben és Ibra és Neuer a kapuba, meg Casillas.
    Különben nincs értelme a Fut-nak.-
    Értsd már meg, hogy csak akkor lehetsz jó, ha a legjobb, legdrágább játékosokat veszed meg, mert hát azok ismertek...

    Az előrebaszás meg igen jó taktika, főleg ha Ibra kapja a labdát, mert hát csak a győzelemről szól a játék, nem? :U

    Csak sajnálni tudom azokat, akik coint vesznek, és nem tudják meg, milyen érzés egy portugál "fos" csapattal elverni és raqequittetlteni egy játékost, akinek 1 játékosa többet ért, mint az eddigi zseton forgalmad összesen...
    Nem mellesleg, így fejlődik a játékod, hogy "gyengébb" játékosokkal éred el, amit mások "erősebb" játékossal nem tudnak.

    Védekezés,Támadás, Passzolgatás.

    Én már megvettem volna a 15-t, de félő, hogy túl gyorsan jutok megint az 1. osztályba, és csak coinhackereket kapok ellenfélnek...Ez az egyetlen probléma csak...
    És mikor nagynehezen, megvan a La Liga TOTY-t verő csapatod, akkor 10x egymás után coinhackert dob, és azt olvasod, hogy milyen jó dolog coint venni, meg hogy csak fél misi volt egy játékos...
    Az ember meg csak járatja a pofáját, hogy ez nem jó dolog, inkább megveszi még 1x a játékot, és megint coint vesz...

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Új hozzászólás Aktív témák