Új hozzászólás Aktív témák

  • Rexcsek

    tag

    válasz Yodamest #6941 üzenetére

    Szia!

    Először is nyugi, ezen a nagy visszaesésen majdnem mindenki átesik. Ez nem azt jelenti, hogy elfelejtettél játszani, csak egyszerűen nem jönnek a meccsek. De ez változni fog, egy pár napot pihentesd ilyenkor a Fifázást, az jót tesz. Én a hétvégén elkezdtem egy új taktikával játszani és egyelőre nagyon bevált. Az online kupában 4 döntőt játszottam és meg is nyertem egyet. De alapvetően ami nagyon nagy változást hozott nekem az a 4-2-2-2-es felállás. A védőket és a két védekező középpályást beállítom, hogy támadásoknál maradjanak hátul(stay back while attacking) az egyik csatárt pedig get behindra állítom. A taktikám normál mellett ellentámadás vagy csapatnyomás/nagy nyomás az ellenféltől függetlenül. Nekem azért vált be ez a taktika, mert abszolút tudom uralni a meccseimet, nagyon kevés gólt kapok és rengeteg a helyzetem. A két védekező középpályás az előre játékban nagy labdákat osztogat ugyanakkor a védekezésben nagyon kiveszi a részét. A legtöbbször az van, hogy felnyomják a csatárnak a labdát de amire átveszi már közvetlen ott is van a közelében a védekező középpályás és elveszi a labdát, sokszor még gombot sem kell nyomnom, úgy veszem el a labdát. Így a védőfalra nem nehezedik akkora nyomás. Amióta így tolom 35 meccsből 7-et vesztettem csak el, de ott is tudtam dominálni, csak a handicap miatt kaptam ki. Ezen kívül még próbálok a játékosaimra minél gyorsabban ráváltani és támadni az ellenfelet vagy a passz útvonalakat lefülelni.
    Persze ez csak az én taktikám, mindenkinek más a stílusa. Az L2-vel együtt nyugodtan nyomhatod az A gombot. Én azt csinálom, főleg a szélen, hogy contain és amikor közel vagyok akkor egy pillanatra B gomb és már el is vettem a labdát. Persze az ütem sokat számít.

Új hozzászólás Aktív témák