Új hozzászólás Aktív témák

  • Francesco003

    aktív tag

    válasz ferni #6248 üzenetére

    Helló!!Én is ehhez szeretnék hozzá szólni.....Véleményem az ,hogy ki sok időt tölt a játékkal-mondjuk én.
    Érezzek már előnyt annyiba ,hogy eddig 650k ért játszottam 2.5misi a kereskedési hasznom+havi 6-8ezerért vesszek fifa pointot.Nekem a csapat építés add örömet...visszont mikor egy 10-50k közti csapat lenyom úgy ,hogy látszik előnybe van..ez undórító..Ha nem lennének point nyitók E.a lese szarná a a játékot és játszhatnánk a bugos szar 1verzióval...Lehet itt rimánykodni ,hogy milyen szar ....a pes ennél is szarabb..nincs más focis játék aki szereti a focit ezzel játszik.Itt a sírós csoport nagy része minden nap szídja az E.a...De minden nap játszik...Fogadjuk végre el ,hogy ez van és kész...De vissza térve-én idén egy pakkot nem nyitottam ki coinból csak pointból./ez nem sok/kb 300-400k volt benne úgy ,hogy 50k pakk +35k pakk is volt benne.Kaptam egy y.Touret azt ennyi.Előnynek előny de a 3millió összejátszott zsé mellé elenyésző..
    Ez most durva lesz:----bannolják az összes coinvásárlást mert rontják a játékot.Elgondolkoztattok rajta miért olyan drága pcn minden?És igen- ki heti 10meccset játszik ne legyen Ronaldója...Amig van coinvásárlás addig minden egekbe +az a sok csira fax..opó ki erre játszik ,hogy megvegyék.(coin sellerek)- rombolja a piacot.Idén nem lehet liccitel nyerni olcsón lapot...fifa13 lehetet.Idén nem !Miért ?Mert az a sok .....irányítja a piacot.Ha nem vennének tőlük nem írányítanák.

Új hozzászólás Aktív témák