Új hozzászólás Aktív témák

  • ferni

    őstag

    a héten nem volt sok időm játszani, de egy Benzemás teamet raktam össze és velük toltam, amikor tudtam
    [link]
    nem voltak rosszak, sőt, vissza is jutottam velük az első osztályba, de valahogy nem volt az igazi...
    aztán sokat gondolkodtam, hogy mi legyen, eladtam mindenkit és ezt hoztam össze:
    [link]
    nem a legstabilabb felállásnak hittem ezt és nem is az épp ezért kellett a két szélső CMnek is Med-High, de úgy, hogy jó támadók is legyenek, nem igen van ilyen játékos a játékban, de Fernandinho és Oscar személyében akadt 2 ilyen és így támadni is tudnak, de a KP is sokkal stabilabb így és ott van Matic is, aki szintén jó.

    elől Doumbia eddig nagyon tetszik, Tosic vmi nagyon durván OP és ott van Schürrle... akivel még mindig nem békéltem meg... valami nem az igazi nála, nem rossz, sőt, de többet várnék tőle.

    a 2 KH Cahill és Koscielny eddig jól működnek, de majd Mangalát ki akarom próbálni, hátha beválna, de túl nagy reményeket nem fűzök hozzá...
    de most meg spórolnom kell Clichyre és Walkerre, ők most az elsődlegesek, mert azért Shawnál és Colemannél pöppet jobbak sztem.

    összefoglalva eddig tetszik a csapat, a felállás is jó így Oscarral és Fernandinhoval, még szoknom kell egy kicsit, de pozitívak az első benyomások.

Új hozzászólás Aktív témák