Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    Urak! Élmény olvasni a fórumot, akkorákat nevettem! :D

    mirefes: "Szegény feleségem hallott néha, nem örült."

    Na ez nekem is ismerős. :DDD Mostanában azt nyomom, hogy akkor játszom, amikor már elaludt (tisztelet a kivételnek), nyugiban (házasélet pipa) :B és hát kénytelen vagyok szép csöndben lenni, vagy amikor nincs is otthon. :D Az tuti, hogy aki megállja, hogy nem idegesíti fel magát, az mással se fogja. :K

    xyzikeee: Egyéni taktikákkal, vagy alap taktikákkal mennyire próbálkozol? :R

    Pacos: "(dobozos DVD) betesz, megad termékkód, install, játszik, aztán szétver bútor, egyéb személyek, itt szidja az egészet, aztán játszik tovább." :DD :C

    Ezen besírtam! :D

    csababarca: "ez jónak tűnik így elsőre :D" :K Elsőre biztos, azért persze érdemes kipróbálni. :)
    HA vásárolsz, akkor sztem ne az Ultimate Editions-t vedd meg, mert feláras, ugyanakkor semmi előnye nincs, mert értéktelen arany pakkokat ad csak, ráadásul nem is egyszerre, lényegi előnyt nem ad az UT kezdésekor. Akkor már inkább azt a "fölös" pár ezret point vásárlásra érdemes költeni a játék indulásakor, mert 5-8 pakk kezdeti kinyitása már adhat egy olyan kisebb előnyt, ami jól jöhet a kezdéskor, főleg, ha belegondolok, hogy nagyon sok embernek már jó (jobb) csapata van, tehát még nehezebb elkezdeni a játékot.

    :R

    Francesco003: Mi ez a pontatlanság kéremszépen? :DDD 23-ból 9 pontos lövés? Hogy van ez??? :DDD
    (A többit tudod.)
    :R :R

    dracox: Benzemát érdemes, sztem jól lehet vele játszani, James poszt függő, sztem lehetne egy picit gyorsabb. :F

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák