Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltirte

    aktív tag

    válasz MdewC #4806 üzenetére

    Nekem tegnap Tévez 2 meccsen 1-1 gólt fejelt szögletből, hegy méretű védők között(1 offline wc + 1 online meccs). Néztem is, hogy ez így most hogy. :D Amúgy még mindig nem jön be annyira, de 42 meccsen 24 gól, igaz ebből nem tudom mennyi volt a szakadt és el nem számolt meccs, ill azt nem tudom hozzáadja e. Passz, nem is tudom, hogy nyomtam e már vele 42 meccset, meg egy része offline, szal nem tudom. Amúgy Hawk stílus van rajta, de lehet más kellene, mert valami nem jó. Vagy ennyire más vele játszani, mint Higuainnal? Tök tanácstalan vagyok ezzel a fazonnal kapcsolatban, mert néha olyan helyzetekből rúgok vele gólt, hogy húha, de máskor meg focizni akarok vele és nem megy. A H/H Workrate meg nagy szívás, mert mindig ott bohóckodik a KP-k között.

    Serie A-ban klasszikus csatár mögötti CAM pozival vagyok most még gondban. Hamsik hozza a jó formáját folyamatosan, de akárki mást rakok a másik csapatba az nagyon ingadozó lesz. Mertens és Hernanes volt most a két tesztalany, de most kínomba Palacioból csináltam CAM-ot és reménykedem.

Új hozzászólás Aktív témák