Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz vegitossj7 #417 üzenetére

    Értem, köszönöm! :)

    Sokat fejlődött az oldgen, az tuti. A játékos animációkban és a labdakezelésben mindenképp.

    Ajánlok figyelmetekbe néhány hivatalos forrást:

    futhead 360/PS3 details

    EA X1/PS4/PC Nos, ez alapján a leírás alapján, amiben mindenképp több a next gen (nem véletlenül és ezek a funkciók például ki se lettek emelve az oldgen-nél):
    1. Emotional Intelligence: ez érzelmi intelligencia cucc, kíváncsi leszek, hogy a játékosok, hogyan reagálnak különböző szitukra. (kihagyott helyzetnél, szabálytalanságnál, játékos reakciók, mimika és testbeszéd stb...)
    2. Dynamic Match Presentation: dinamikus meccs prezentáció: kommentár reakciók, közönség reakciók stb... Nem tudom, hogy ebből oldgenen mi lesz érezhető, de az tuti, hogy ott is szebb lett a közönség animációja, de egyébként itt elég nagy lehet a lemaradás.
    3. Next gen kapusok: állítólag sokat fejlődtek, intelligencia és animációban, a demo alapján eddig PS3-on sokat nem tudtam leszűrni, nem hiszem, hogy ott sokat fejlődtek volna a kapusok, nem gondolnám.
    4. No meg a grafika: Kiemelik, hogy a játékos megjelenítésben mennyit fejlődtek, de le van írva a 360/PS3 leírásba, hogy a nextgen játékosok belekerültek az oldgenbe is.

    Leírás alapján ezeket a különbségeket találtam egyelőre, kicsit sajnálom, hogy kimaradnak, de ez van. :)

    EA 360/PS3 features
    Ami nagyon fontos:
    1. Gameplay: player control - ezen belül: Agility and Control, Man-to-Man Battles, Correct Contacts, Set Piece Control, szinte teljesen megegyezik az újjal, még az itt megadott link is a nextgen infókhoz irányít.
    Különbségek biztos vannak, de ezt látni kéne, mindenesetre sok a fejlődés a 14-hez képest.
    2. Játékintelligencia: Nem találtam különbséget.
    3. Grafika: "Authentic Player Visuals: The FIFA 15 development team has brought the Next Generation footballer to Xbox 360 and PS3. New character models and body rigging mean players appear more lifelike, powerful and athletic, while their kits will become dirty with mud and grass."
    Kiemelendő, hogy a stadionok, fű, a közönség, a környezet stb... grafikai minősége nem a legszebb az oldgenben, ez sajna eddig is így volt de a részletekben és remélhetőleg az optimalizálásban történ előrelépés a 14-hez képest.
    4. Premier liga és a Török liga is bekerült.

    Ezeket találtam, ha tényleg így van sztem senkinek nem kell csalódnia. :K

    :R

    TommyGun: Szuper, akkor ez egy jó megerősítés, hogy azért van előrelépés. :) A visszajátszásnál én is néztem, hogy van részletesség bőven a labdakezelésben és a játékosokban, de ezek szerint a kapusoknál is. Illetve: "a 15ben sokkal több gól lesz a 16on belülről mint a 14ben" Egyetértek.

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák