Új hozzászólás Aktív témák

  • ali75

    aktív tag

    válasz argentin27 #3180 üzenetére

    Tisztelet! Folyamatosan csal,ne lepődj meg! Én is offline tolom a sok rossz online tapasztalat miatt,de folyamatosan csal a gép. 1.oszt.-ban voltam de ott élvezhetetlen a játék.3-4 nyert meccs után tuti szivat és simán lealáz úgy hogy közöm sincs a meccshez.Így visszaléptem 2.oszt.-ba.,de itt is tök gáz.Pl.World class Galatasaray ellen 6-0 ez a 4.meccs volt(egész eddig nyerem mindig mindet simán)aztán jön egy profi szintű névtelen csapat aki simán lever úgy hogy a kapuig nem jutok el???Ilyen meccseken szokott az lenni mintha nem is én írányítanám a játékosokat!A karral jobbra passzolok társnak,de mégis balra megy a passz oda ahol nincs senki csak ellenfél.Labdavezetés közben elrúgja simán a labdát az emberem úgy hogy gombhoz sem nyúltam stb...A legjobb pedig mikor utolsó meccs vége van és ugye járna a megszerzett 1.helyért járó coin,amit persze nem ad meg,és újra kell játszani a meccset.Ezt legutóbbi esetnél hatszor játszottam újra akkor adta csak meg a coint!Közben persze vonja az erőnlétet és a szerződéseket!!!pedig a főmenűben már az van hogy megnyertem az osztályt és 1.oszt-ban vagyok és mikor belépek még mindîg a szaros utolsó meccset kell lejátszanom! Összeségében egy szar játék szerintem,de mégis toljuk...mivel nincs konkurencia! Bocs telórol volt!

Új hozzászólás Aktív témák