Új hozzászólás Aktív témák

• bucketb0b

őstag

válasz Azog the Orc #27015 üzenetére

Na már nem tudtam szerkeszteni, szóval igen a passz.. szarni bele, hogy az az alap meg erről szólna a foci igazából, de az ívelés a menő.. mert valóságban is az van, hogy a felállt védelmet könnyű átemelni :C akik erre mennek szerintem életükben nem láttak még meccset. A szomorú az egészben, hogy akármennyire jó meg működőképes ez a taktika egyszerűen nem áll rá a kezem, mert én egyik játékban sem tudok ilyen patkány módon játszani, hogy ezeket használom direktben (mármint a játék gyengéit) ezek meg.. veregetik Ronaldora meg Robbenre hogyan veszik le mellel a labdát majd besétálnak a kapuba.. Gratulálok, te vagy már a nagy sztár barátom :C
    Az meg vicc, hogy az átívelések legalább 90%-a pontos, de a sima lapos passzoké a béka segge alatt van, mert az ellenfél védője megelőz. Ami rendben is lenne ha ő odairányítaná, de legtöbb esetben nem ez történik csak simán szarul passzol a játékosom (aki pl. egy Iniesta aki ugye kibaszott szarul passzol, épphogy befér a biszem-baszom Barcaba is, de csak ha van sérült akkor, mert amúgy nem) vagy pl. állva várja a csatárom a labdát hiába szaladok a labda felé, vagyis irányítom felé, de semmi nem történik, mert az ellenfelemnek kell elérni a labdát.. :C nagyon sok sztár focista van a fifban sajnos, 2-0 után meg is látszik, legtöbb kilép akkora sztár. Ha már nem tolja a gép akkor ragequit, mert esélyem sincs, holott lehet a 90. percben kihozná 2-2re, de nem.. a 20. percben véget ér a meccs, mert vezetnek ellenem 2-0ra. Gratulálok.. :C és itt most arról beszélek, ha tényleg akkora hendim lenne, hogy nincs esélye, mert szarul passzol vagy szinte minden lehetetlen lövésem beakad, de nem.. sima meccsen kikapnak és kilépnek én meg szopok a szar rendszer miatt.