Új hozzászólás Aktív témák

• bucketb0b

őstag

Na már "rég" jelentkeztem így egy hosszabb iromány jön megint :DDD kezdem ezzel a képpel

Dél körül még volt annyi időm, hogy egy negyeddöntőt letoljak community shieldben. 2-1re nyertem kis buzi a 90. percben kilép, mert fölé megy a szögletfejese. Erre ugye kilép a játék menübe, visszamentem megnéztem ott elkönyvelte, hogy megnyertem 2-1 és jön az elődöntő. Erre most lépek be 3kor és ez fogad. Az ilyen patkánynak letörném az összes körmét és kinyomnám a szemét vele. Miért kell kilépni a 90. percben? Ha már addig végigszenvedte nem bírta volna ki? Remélem a 16ban és későbbiekben aki kilépked meccs közben olyan büntetést kap, hogy rászakad a ház :W undorító patkány dolog, mert semmi baj nem lenne ha jól meg lenne csinálva és a másik nem szívna vele. Lépkedjen csak ki magának aztán rageljen hogyan nem tudott nyerni Ribéryvel a cselmatyis sprinthuszár fejével, mert a védőim megfogták, de én ne szívjak már ezek miatt a kis tízéves pöcsök miatt :W

Amúgy meg azt vettem észre, hogy 0-0nál próbálnak páran "szépen" játszani, lapos passz megfontolt játék, de ha vezetést szerzek mi lesz? Mindenki elkezdi ívelgetni a labdát hátha összejön meg cselezgetni, mert körülötte van a kis védőburok hátha be tud vele cselezni valahogy a 16osig aztán onnan már Götze csak megoldja finishből meg Robben. Undorító, hogy milyen patkány emberek vannak. Ez egyértelműen a játék gyenge pontjainak a kihasználása amit 0-0nál még nem csinálnak hátha lövünk szépen egy gólt aztán nem mondhatja ránk senki, hogy balfaszok vagyunk, majd mikor hátrányba vagyok? Jajaj vegyük elő a szánalmas énünket, mindegy hogyan, de lőjünk egy gólt, nyerjük meg a meccset :W Idióta sutyerák mocskos banda. Nem is tudom ezekkel mi lenne tényleg ilyen beépített szkriptelt ívelések nélkül meg egyebek.. 2 nap után sírva szaladnának vissza a media marktba, hogy ők visszaadják, mert ez a termék kuka :W

Az említett meccsem:
    1-0 oda, mert Ramires gyorsabban fut labdával, mint Lahm nélküle, na mindegy. Belövi 1-0 1x nézte meg a gólt, de azt megnézette, hogy jól lássam ki lőtte meg a készülődést a középkezdéshez. Na mindegy 1-1 Perisic bevarrta miután az eltolódott védelmét kipasszoltam. Megnézettem én is vele, szokja a kis köcsög ki az a IF Perisic, mert nem először fogja ezt látni. Teltek a percek, egyre fáradtabbak lettek a játékosaim. 4-5 méteres labdákon lerágtam a körmöm, hogy sikerüljön, mert volt, hogy nem.. aztán jön a csel Ribérytől, Lahm kiheréli, kontra Csupa-Csoki elfut, 2-1 megnézettem vele szokja ezt a nevet. Lehet, hogy csak egy sima gold lap, de halálos avatottak kezében ;]
    na innen következett az:
    - ívelés hátha Ribéry lefut valakit
    - hátha a beadás valahogy beakad, mert befejeli valaki (szarni bele, hogy nincs magas ember elől.. nem baj, ez a FIFA majd valaki befejeli)
    - 25-30ról természetesen jöttek az átlövések, de a játék nem volt pari ebben a 80. perc környékén épphogy elgurultak a kapuig ezek a labdák, erő nem volt benne
    - jön a Ribéry csel, már majdnem lövőhelyzet mikor a bevetődő védő tisztáz, szöglet
    - jön a szöglet kifejeli a gecibe, szerintem nem is kapu felé nézett vele, de hátha befejeli majd valaki.. erre kilép és én meg szophatom a kupát előröl.. hát gratulálok, de paraszt remélem kannibálok eszik ki a szívedet majd :C

a legjobb az egészben, hogy én alig lépek ki a meccsből akármilyen hátrány van, mert bármi megtörténhet ezek meg.. 20. perc 2-0 lépjünk ki, csal a gép ellenünk.. holott lehet csak jobb az ellen. Idióta fasznyomorék banda :W menjenek tamagotchival játszani ne fifazzanak akkor ha nem bírják elviselni a vereséget, mert azért ha valaki hendiben játszik az észrevehető, a meccseim igen elenyésző része az amikor arra ez mondható (talán ha 100ból 5-6 alkalom van), mikor tényleg látom, hogy a kapusom kibaszott jó és a csatáraim is bitang állapotban vannak.