Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    Aztarohadt :DDD Jól kivagytok, érdekes amúgy ez a piac!
    Én pl anno vettem egy Javi Martinezt valami 2K körül, de mondta haver h hagyjam a fenébe mert lassú mint a szar, és tényleg lassú... (habár láttam olyat aki gerinc volt és 53 helyett 63 tempo meg 83-84l fizi és védekezésre is rátolt még 10-et ) Na de lényeg a lényegben, kiraktam listára láttam mindenféléket, 1K-100K-ig meg még másfél milláért is ki volt rakva, de föleg ilyen 5-6K magasságában, vagy 20-30K erre én gondoltam és kiraktam 8700-ért és elvitték, sőt sok olyan játékost is akiket a bronz pakkokban nyitogattam azoknak is kitartottam 4-500-ra az árát vagy voltak afölött és azokat is viszegetik. Igaz a LedyGyuszi által javasolt órás intervallumokban raktam ki, de amúgy mindig elvisznek legalább 1 valamit azok közül amit kirakok.
    Én is akarok 1 millát keresni!!négy!!!!negyvennégy!!!!!!!!!!!négy!!!!! :O :DD

    Nekem ma jár le az előfizum, offline érdemes farmolgatni kis lét? hogy lehet a legjobban? Mert akkor lehet hamarosan veszek 1 év liveot és tolom tovább, nekem is van álom csapat meg álom játékosok de azok egy millába kerülnek... Meg még a 50-70K-t is húzom a szám kiadni valakiért...

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák