Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    válasz Yodamest #15641 üzenetére

    mint pl az a nextgen Ter Stegen aki szabadrúgásból úgy kap gólt nálam, hogy a fickó izomból telibevágja a sorfalat, de a 4es sorfalból valahogy 2 emberem között mégis csak elmegy amire a labdának már épp hogy csak annyi ereje maradt ,hogy gyök kettő sebességgel pattan és a kapus kivetődik az útjából? :F

    Másrészt ez a sturride is rohadtul érdekes, ma egyik meccsemen 2. percben nekifutásból 34-ről akkora gólt vert h csak lestem, meg a másodiknál is 24-ről a 7. percben... Vagy amikor Behabeck 30ról nekifutásból úgy bevágta a ficakba hogy azt hittem csak álmodok...

    Btw xboxról ki lehet ezeket menteni valahogy pcre? Mert amúgy ott igy meccsközben visszajátszás sincs... :F Sút még a gólokat sem tudom visszanézni... Én vagyok ilyen hülye h nem tudom vagy nem is lehet?

    Szerk:

    eleinte nekem is sokszor volt vele bajom, hogy a védőim a támadó helyett inkább egymást hatástalanították, és hemperegtek egyet, de szerencsére már egyre ritkább :D

    MdewC
    na kb erről beszéltem :D :)) :DDD :C

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák