Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    AAAAAAZTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KKKKKKKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAA

    Basszátok meg nem hiszem el, sztem még egy ilyen kamu meccs, kiveszem a dvdt kettétöröm, és soha a büdös életbe ki nem írom megint és a fifát örökre elfelejtem. mivel majdnem a joystick bánta megint

    kezdjük ott h az ellenhez szerelésekkor 4X pattan a labda vissza, véletlenül ítélt nekem egy büntetőt a gép, nem is tudom miért, de aztán rájöttem ezzel is csak szarrá akar szopatni. mert természetesen kihagytam, ugyanis felé lőtte a gecibe mi azért érdekes mert én büntetőt nem szoktam hibázni, és jókor nyomtam jó időben de fölé, 45. perceben hihetelen módon 7. ziccerból 3. kipattanóra véletlen be sikerült kotonrom egy gólt.
    majd jött az ellen részéről egy kamugól, mert nem tudom máshogy hivni amikor a játékosom szándékosan rosszul passzol és eladja a labdát mert véletlen!!!!! (SIC!!) az ellenhez pattan az 5 játékosom között, aki úgy megiramodik vele mint embert még sosem láttam úgy futni, természetesen az 5 játoksom állva figyeli, majd a kapus is ahogy alatta bepattog a labda, az meg hogy másik 5 ziccerból 5öt kihagyok a második félidőben, egyszerűen nem tudok gólt lőni semmi módon a csatár véletlen jol elkapja az inditást futfut és megáll inkább...
    de hogy a szarrágó a 90percben egy kamu beadásos fejessel nyerjen meg amikor magasabbra is ugrottam és előtte voltam na az kérem vicc kategória.... :W :W :W :W :W :W :W :W :W

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák