Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    Marki95
    majd játszok a Hello Kitty Island Adventuressel. egyébként HON-oztam is ott nem az handicap hanem általában a csapattársak magasfokú idiotizmusa és retardáltsága volt ami felbaszott. Itt meg nevezzük "handicap"-nek, pokerben az RNG, HONban a hülye csapattársak, valahol mindig szivat valami :D nem is értem miért nem ülök inkább csak otthon a sarokban és fekszem, közben szugerálom a plafont hogy rám ne essen, lehet jobb lenne :DDD :DD

    evibly és ^Boss

    +1 jól beszéltek :R

    Yodamest

    Wow, az igen, itt amúgy sima meccseket is lehet játszani, nemcsak ilyen idényeket? Bocs ha kicsit noob kérdéseim vannak de legutoljára a FIFA 99-cel toltam nagyban pc haverokkal, azóta meg most, és kimaradt "pár év"...
    Egyébként ugyanez előfordul élőben is amikor haverom ellen játszom. Van hogy egy meccsen 10/10 gyönyörűen kijátszott helyzetem van és semmi nem megy be 2m-ről fölé lövik üres kapura, 3X pattan vissza az ellenhez, nem tudom szerelni stb de van hogy fordítva

    Shit Life

    köszi majd szétnézek :R

    Amúgy meg fogja itt egyáltalán majd venni valaki a gyenge bronz játékosaimat? Találtam 1-2 kiemeltebb bronzot, rákerestem a piacon de a legalacsonyabb ár ott is ilyen 150-200 volt. Megéri ezeket kitenni vagy inkább toljam el quicksell és bezsebelem a 30-60 coint?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák