Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    bocs h ide panaszkodok, de amúgy mennyit számít az összhang? mármint a csapatban? nagy a jelentősége?
    mert megint csak ott tartok most hogy lehet inkább meg se hosszabítom a liveot mert teljesen fölös felbaszni magam. most kellett volna 2 meccset megnyernem amiből az egyiken X lett nagy kinkeserves szenvedés árán, ráadásul azt se értem h hogy került az ellen helyzetbe sőt hogy rúgott gólt amikor lejátszottam a pályáról.
    A második meccsemen kihuztam a netkábelt. Nem bírtam idegekkel majdnem a joyt törtem ketté. Amikor a 0 tudású emberke valahogy lehetetlen helyzetben gólt lő, megitélnek neki 2 szabadrúgást is nekem meg ebből egy pirosat (mindkettő tiszta szabályos szerelés) de ha ő rugdossa fel a játékosaimat természetesen semmi nincs. Ami külön élmény hogy játéktudása 0 összhangja 47 (igaz tele van 80+os arany játékosokkal) és mégis csak ő nyer. Ezt valahogy nem vágom, most akkor hogy is van ez? :F

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák