Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    válasz dracox #14627 üzenetére

    Köszönöm :R én is pont ezen gondolkoztam. Arany csomagban sok olyan játékost adott más nemzetiséggel más ligákból amik nem illettek a csapatba. Ráadásul 70eseket... ÉS arra gondoltam, hogy akkor legalább a bronz pakkokkal kapnék jópár erőnlét meg szerződés lapot (amikből mindig hiány van), meg a pár játékost akár 150ért ha elviszik már örülök neki. és kb visszajött az ára.
    Nos, akkor még egyszer köszönöm a tanácsokat :R és megpróbálok ezek szerint cselekedni :C

    Shit Life kollégához még hozzáfűzve annyi, hogy amit írtál, a futpc az csak a pc fifa árait elemzi? én xbox360on játszom, oda is jó vagy van külön? Vagy mennyire mások az árak és a kereskedés?

    szerk:

    Rexcsek nem LB inkább? mint a kényszerítős passzoknál meg a hosszú indításnál?

    LedyGyuszi ügyesen lehet, az A-t nyomva egy kapásból megy, én nyomom még az RB-t ekkor még egy gépi, manuálisan embert váltok és azzal is nyomom az A-t így simán lehetséges.

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák