Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    De örülök, hogy ráakadtam erre a fórumra, és ahogy nézem ez legalább pörög :)
    Xbox360-on tolom, és nagyon gondolkoztam a live előfizetésen aztán végül is sikerült aktiválnom az ingyeneset egy hónapra igy legalább kipróbálom.

    Offline toltam a futot az adott csapattal, de unalmas volt gép ellen játszani. És pl most látom, hogy itt is vannak szankciói a ragequitnek. Első 3 meccsem simán megnyertem, utána 6 kajak bukta :( És nekem is volt olyan érdekes szitum amikor már a második gólt kaptam elkezdtem fb chatelni a szgépen, egyszer csak hallom a sípszót és már be is inti a 11est ,amikor a kontroller sem volt a kezemben :D

    Szemét egy játék ez a Fifa 15 meg kell mondjam... (Fifa 99 óta most játszok megint fifával és elég sok újdonság van) Haverokkal is szoktunk játszani. Itt vannak bajnokságok vagy valami? szoktatok szervezni? egymás ellen játszani?

    Érdekes dolog amit itt látok a csapat felépítés körül. Ahogy olvasgattam, én eddig sok totál hülyeséget csináltam... pl csak úgy kibasztam meg eladtam egy csomo játékost, amit lehet a piacon is el lehetett volna adni, most meg kezdek kifutni a szerződésekből, az erőnlét kártyákból... Ezeket hol lehet venni külön? Előre is elnézést kérek ha write only módban írok vagy iszonyatos hülyeséget kérdezek. Hol tudok még pár dolgot olvasni, hogy milyen játékosokkal érdemes kereskedni meg adni venni, (meg hogy tudok cimert váltani?) Hogy működik az átigazolási piac?

    Mindenkinek GL &HF :))

    ja és utóirat: nektek is szokott laggolni? Mert nekem tegnap pár meccsen elviselhetetlen volt, meg a másik érdekes dolog, hogy kb 10-1szer sikerül egy meccset elindítani, mert megszakad a kapcsolat v kilépnek :S

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák