Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz Konczi06 #73 üzenetére

    Jó meccsek voltak, köszi szépen! :) Nagyon koncentráltam, hogy kevés lasztit veszítsek, mert végig azt éreztem, ha megtörténik, akkor benne van a gól! Főleg a Madriddal voltak gondok! :D
    Amiben nagyon meg voltam lepődve és elnézést a elhúzódó szarakodásért a csapat összeállításnál, csak nagyon fel vannak forgatva a keretek, szinte nem is maradt időm összerakni rendesen. Valamint, aminek nagyon nem örülök, hogy az Olasz válogatott utolsó meccsén full tartalékos volt, ezért a live miatt nincsenek ilyen játékosok a keretben mint Marchisio, El Sharaawy, Giovinco, Ogbonna, Di Natale stb... amivel sokkal erősebbnek kéne lennie a keretnek, uh csak kamilláztam, hogy kiket kell berakni a csapatba. Juvéban sajna Vucinic lassú elől, jó csatár, de egy gyorsabb játékossal talán több gondot lehetne okozni... Ezt sajna hiányolom az idényekből, bár tény, hogy ez a realitás, kivéve az Olasz válogatottnál, mert ott aztán tényleg a leggyengébb keret van jelenleg alapjáraton bent, messze nem reális, remélem, hogy nemsokára játszik egy normálisabb kerettel a csapat és bekerülnek végre a jobbak a játékba is. :) Ezért a FUT-ot nagyon szeretem, mert ott tényleg én tudom összerakni a csapatot. :DDD
    Ha hétvégén leszel fent, játszhatunk még (egyébként is), vagy bárki aki fent jár, csak írjon nyugodtan és ha idő kedv engedi, akkor mehet az aprítás! :R
    Ha esetleg vki FUT-ot tolna, akkor akár az a keret is mehet, sőt, egyébként pedig semmi gond az idényekkel, a realitása miatt, van kihívás rendesen, Real-Juve folyt köv. :)

    Hajrá! :R

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák