Új hozzászólás Aktív témák

• boff

senior tag

Hali! Valami segítség kellene egy jó csapat építéséhez. ez a mostani csapatom (az összhang 100 csak most a legutóbbi kupameccsen negyeddöntőbe sikerült besz**pnom 2 pirosat meg át kellett rendeznem, hogy tudjak játszani de látjátok). A lényeg, hogy van ez a kupa amin arany prémium csomag a fődíj és ezt jó lenne megszerezni de idáig csak olyan ellenfelet kaptam, hogy a kapusa gyorsabb mint a csatárom és kb 5-6 meccsből 1-et sikerült nyernem de kaptam egy full ezüst csapatot ahol ugye mindenki 200-al sétál alapból és 90.-ik percbe ki is egyenlítettem 2:2-re de hosszabbításba a védőjével végigsprintelt én meg a lomha játékosaimmal nem tudtam mit kezdeni úgyhogy ez a fos csapat helyett kéne valami jót építeni, és számoljatok úgy, hogy a keret annyi amennyi ezekből kijön ha eladom az összeset.