Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz luk88 #2746 üzenetére

    Igen teljesen egyet értek.

    Offline és Online game fontos nekem is, kedvenc csapatom, friss keret, co-op ilyesmik.
    A Fifa World (például azzal a fix kamerás nézetével hát no komment), ez a FUT ami lényegében a Fifa Worldben is egy az egybe meg van csinálva szenvedni kell mire egy normális csapatod lesz. Azok meg 2 meccs és lefáradnak, szerződést kell újítani szóval.... Akinek ez a perverzitása csinálja,

    Ami pofátlan. Pénzért kell venni coint. Legalábbis érdemes. De pl Fifa 15 topikban írták, hogy sok az illegális coin árus és ki is zárhatnak, bannolhatnak érte. Persze legálisan meg ha jól láttam 2200 coin 5k , na köszönöm. Nem tudom mire elég 2200 de egy komplett Bayern biztos nem jönne ki.

    Egy vicc ez az egész lehúzás. Nem elég megvenni 9-12k-ért teljesen mindegy mennyi, még mikrotranzakcióval a háromszorosa menjen bele. A fifa korábban nem erről szólt úgy tudom. Oké voltak manager módok meg my team, na de ez a coin-os MMO jellegű lehúzás.. :W

    Szerk:
    De már az Online game is olyan, hogy elbizonytalanít. Az elején rúgsz egy gólt és kilépnek.
    Nem próbálna feljönni, nem ők inkább lépnek. Ahogy az ottani topikban olvastam az idő előtti kilépésnél nincs győzelmi pont semmi, tehát gusztustalan ez a megoldás is. Keményebben kéne szankcionálni.

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák