Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n0tr3adY81

    aktív tag

    válasz FrezeR #2739 üzenetére

    Csak a tisztánlátás végett, mert kicsit tágan fogalmaztam:
    Egyébként is elfoglalt lett, de a Nádasdfalva kiadása után besokallt. Nem picit.

    Hogy miért?

    Gondolj bele. Összeraksz teljesen nulláról(!) egy Nádasdfalva szintű, részletesen kidolgozott mapot. Egyedül építed az egész mapot, mások max. a scriptekben, textúrákban segítenek.

    Minden pótkocsi tölthető mindennel (2 hét kínlódás a script miatt), tesztelgetés (SP, MP), javítás javítás javítás.
    Megírsz hozzá egy több oldalas, képekkel illusztrált kezelési útmutatót, ahol hülyegyerek módjára leírsz mindent. Szájbarágósan, részletesen.

    Aztán az egészhez még hozzáadod a magyarításokkal bővített SZÜKSÉGES modokat. Kapunyitó script, multifruit stbstb. A PDF végén ott szerepel, hogy a map csak ezekkel a modokkal működik.
    Ezután rányomsz a "Feltöltés" gombra és elindul a lavina:

    "szia feraktam a mapppot de ne nyilik a kapu micsinajjak? elore is koszi!!!!!!!!!!!!!!!!!"
    "honan lehet letolteni? aggya lecci linket pls!!!!!!!"
    "hol lehet felkapcsolni a villantyot? valaki monnya mar meg kosz!!"
    "valaki segiccsen mar hogy hol lehet venni vetomagot"
    "szia letoltottem a mapot be is masoltam de amikor betolt nagyon lagggol a kep mi a baj mit rontottam el"

    Hadd ne folytassam, milyen ezekhez hasonló magasröptű kommentek (200+) voltak CSAK a csamassa.ls facebook oldalon.

    Holott minden le van írva a .pdf -ben, de

    az emberi LUSTASÁG és HÜLYESÉG határtalan.

    Ezek után nem kell csodálkozni, hogy még az fb oldalát is felfüggesztette.

    Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

Új hozzászólás Aktív témák