Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    Hali.

    Bocs, de had kötözködjek már egy picit Én is.
    Mi lenne, ha legalább ebben a topikban lenne lehetőség szerint, normális helyes írás!? Mert látom akad aki ír, de azt se figyeli hogy mit! Idézek: Remélem javítsák részben a javítsák. Javítsák szó véletlen se oda való szó. Javítják. Ez a szó már oda passzol, és az értelme is már az, amire gondol az illető! Ugyanis, a javítsák, és a javítják közt, VAN különbség tudtom szerint. De, lehet hogy Én tudom rosszul.

    Tehát a megfelelő mondat így helyes: Remélem javítják a következő patchben. :D
    Sértődés ne essék, de most épp erre figyeltem fel. De biztos hogy van több is ebben a topikban, akár másoktól. Nyugi, Én sem vagyok tökéletes, De néha had szóljak már ilyenekért én is. Én próbálok figyelni, képes vagyok akár a családot is kérdezni, hogy jól írom e amit írok.

    Most más. :)
    Fent van Ls15 végre, bár, kb max ha 30 percet volt időm játszani vele. :( És a legfontosabb, hogy EREDETI!!!!!!!!!! Remélem nem látok Warez dolgot, mert komolyan mondom, hogy nem fogok szalonképes szavakkal írni annak, akinél/akitől meglátom a kérdés vagy gondját leírva.
    Ha Én meg tudtam venni 5580 forintért, (ebben benne van a szállítási díj is 590ft) mivel a buzi Tescoban nem kapni, holott arról szólt a fáma, hogy MINDEN Tescoban lehet kapni majd!! Ugyebár. Tehát, NEM szeretnék olyat olvasni, hogy jaj istenem, ilyen szar meg olyan szar a játék, mert ez vagy az a baj. Utána meg kiderül hogy, tört játéka van! Olyat meg pláne ne is lássak itt, hogy Nem e tudna valaki egy serialt adni, vagy épp hasonló kérdéseket, mint amik megestek Ls13 topikban!, ugyanis, az olyan emberkével, még inkább nem leszek szalonképes! Mert mi az hogy adjuk a MI EGYEDI kódunkat oda valakinek ahhoz, hogy játszhasson, vagy bármi hasonló dolog. Mindenkinek egyedi kódja van, ami CSAK AZÉ AZ EMBERÉ, és pláne, hogy FIZETETT ÉRTE, ez egyben az azonosítója is pl a Multizásnál. Ha én odaadom valakinek, akkor lehet hogy épp én sem fogok tudni már utána multizni, mert úgy veszi a rendszer, hogy mindkettő hamis, vagy épp, nem tudja eldönteni, hogy melyik a 2 körül az eredeti! Igen, felmerül a helyzet hogy ki vagyok itt én, hogy ilyet vagy így merek írni itt. Igen, mondhatni senki vagyok! De egyet mondok. Addig örüljön az, aki warez témát ír, amíg véletlen se leszek valaki itt. Mert simán, és tényleg azonnal tiltanám is innen jutalmul! Bocs mindenki ismét hogy ezt írtam, de ha Mi itt szerintem sokan, tudtunk fizetni azért, hogy EREDETI játékaink legyenek, amivel a céget is támogatjuk nem utolsó sorban, akkor azt hiszem, hogy jogosan háborodok/háborodunk fel az olyanokon, akik tört játékkal játszanak, és itt sírnak össze vissza, hogy mennyi bajuk van a játékkal. És, ez még persze semmi, hogy 5000. Fizettem játékért már Én IS többet is mint 5 vagy 6 ezret! Kibírtuk?? Igen!! Megoldottuk hogy meg tudjuk venni eredetit?? Igen!! Nah akkor mások is!

    No. köszi a figyelmet, és harmadszorra is bocs srácok az írásomért! Jah, és csak figyelmeztetés hogy Úgy irkáljanak az ilyenek más fórumokon warez, más néven TILTOTT témáról, hogy egy bizonyos fórumon, végleges kitiltással jutalmazzák ezt, pontosabban írva, MÁR a legelső ilyen témát írót.

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák