Új hozzászólás Aktív témák

  • forras2

    őstag

    Srácok!

    Napokon keresztül nem volt netem, és ezen idő alatt a farmomat bővítgettem, de felmerült bennem jó pár kérdés, amit most egybe a nyakatokba zúdítanék :))

    1.
    Van értelme külön műtrágyázni és permetezni is?
    Ha mind a kettő munkát elvégzem, több lesz a termés?

    2.
    Lehet csinálni pótkocsi módra vontatási pontot?
    Tehát, hogy 2 pótkocsit is tudjak egymás után akasztani?

    3.
    Lehet külön a traktornak az erősségét feljebb emelni?
    A gondom az az, hogy van egy 200.000-es befogadású pótkocsim, és hát nem igazán találtam idáig olyan traktort/kamiont, ami feltudná húzni a dombon :D A játékban lévő alap MAN kamion nagyjából 1 km/h-val képes a dombra felcaflatni a megrakott pótkocsival. Én mindig a silóban gyűjtöm össze a gabonákat, és ha az adott gabonára jön 1 akció, csak akkor adom el, és több esetben is van, amikor közel 1 millió gabona van már a magtárban, és hát így elég macera elhordani, főleg ha az étterembe kell vinni :D

    4.
    A módok szerkesztésénél, ha a sebességet akarom változtatgatni, akkor milyen arányban írjam be az értékeket ahhoz, hogy ne 17 cm-en érje el a traktor a végsebességét?

    5.
    Lehet-e a játékba új fajta gabonákat betenni? Szívesen bővíteném a repertoárt 1 kicsit...

    6.
    Normális dolog az, hogy a műtrágyázást nem csinálja automatikusan a gép, csak mindig 1 sort?
    Van rá valami lehetőség, hogy ha bele állítom 1 földbe, akkor ne álljon le addig, amíg nem végez?
    Ugyan ez érvényes a permetezésre is...

    7.
    A megvásárolható földeknek az árát át tudom írni valahogy? Túl könnyen megszerezhetőek a földek, és hamar világuralomra tudok így törni...

    Azt hiszem, hogy ennyi :D

Új hozzászólás Aktív témák