Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    válasz fRooStzzZ #101 üzenetére

    Nah. akkor hozok gyorsba egy más forma példát. Lásd ETS"-t. Feltelepíted a játékot, sőőt, eredetit kapsz, de. Van egy idő limit beépítve olyankor, hogy egy ideig megy a game fullon normálisan stb, de, egy idő után leáll és kéri a kulcsot. Mármost, lsnél se ártana egy ilyet bevezetniük, hogy letölthető lenne az oldalukról, aztán egy ideig játszhatnál full rendesen mint ha megvetted volna stb. Tudom tudom. Ls13 nál volt Demo, ez ahhoz hasonló vagy épp egyezik a 2. Nem érdekel. Lényeg, hogy lehetne egy ilyen, vagy újra ilyen lsnél. Sokkal többet érne.

    No. Gépem 2.91 dual i3-s proci, 6 g 1333mhz rammal, terra sata 3 vinnyogó, N210 Gigabyte vga. 1440*768 max felbontású Monival. Szépen fut alapon, de, feltolom most maxra a vga-t hogy meddig és hogyan bírja.
    Még ennyi a warezhez. Azzal NINCS problémám, ha valaki kipróbál benne mindent, de, hibák miatt NE kezdjen el nyivákolni, mert nyilvánvaló az oka a tört gameknél. Azzal van nagy bajom, és az durrantja el az agyam, ha több mint 1 hónapot törttel játszik valaki.

    Miért kap el ilyenkor az ideg?? Egyszerű a válasz!

    Azért, mert ha tetszik, akkor vegye meg, pláne ha NEM drága a game! Emellett, ha megvesszük, adott a lehetőség a fejlesztőknek, hogy akár patchban, de akár a következő game verz kiadásánál többet tudnak kihozni a pénzből. Mert hát, lássuk be. Minél több a bevételük, annál több áll rendelkezésükre a minél jobb minőségű játék kifejlesztésére. Mi nem tudhatjuk azt, hogy egy game motor ha mástól megveszik, mennyibe kerülhet pl akár. Ezért, ha minél többen megveszik, annál több az esély a lehető legjobb minőségre a max következő kiadásnál. No ezt lehet megkutyultam, de remélem érthető amit mondani akarok ezzel.

    Most elmondom, hogy ls11 tört volt nekem, kb 1 hónapig. Igen ám, de utána megvettem, és nem hogy 1-t, hanem 3, azaz HÁROM EREDETIT vettem belőle. LS13 ból csak 1-t vettem, mert szerintem drága volt. Olcsóbb a 15, ezért nem hiszem, hogy némi diák munkával, vagy épp 2-3 óra plusz melóval a cégnél ne lehetne az árát kihozni valakinek!

    Igazam van, vagy igazam van??

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák