Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz maskimx #822 üzenetére

    Én is ebben bízom, hogy csak átjön majd idővel, csak piszok furcsa elsőre. Szerintem aki nem játszott az első két résszel az simán törli.
    Ilyen apróságokat betehettek volna, hogy pittyen egyet amikor tele az AP-d, mint a kettőben a körváltáskor. Valahogy azt a taktikai fílinget nem találom, hogy egy szál "kötözött sonkával" lemészároltál egy falut, ha jól számoltad ki a köröket... Sokminden átjött egyből, szóval rendesen meg van csinálva, valahol úgy érzem, hogy jó lesz ez, csak valahogy mégis olyan érzésem volt sokszor, mint ha az ellenségnek nem lenne körre osztva, csak nekem.
    Egyszer volt olyan, hogy bementem egy hypermarket-be, amiben volt pár tipikus felhozó karakter, akiktől kvázi megkapod az induló fegyókat és ott találtam belül egy folyosót. Na annak a szélén állva tudtam egyszer kiszámolni a köröket és stresszmentesen leszedni őket, de vagy 5 load után találtam meg az idális helyet. Olyan őőő van is kör, de nincs is, mert AP nélkül is futhatsz, valahogy nehéz eltalálni így, hogy vegyítve van a kettő, mert nem tudok körbenézni, hogy most mi is a felállás harc közben, mert ha körbenézek ők közben rámjönnek. Nem értem a szándékot, hogy miért nem úgy van, hogy amikor kvázi meglát az ellen, akkor miért nem áll meg a kép és dobhatod szét az első AP-idet RPG nézetből... biztos van értelme, csak még nem jött át, majd ma este is nyúzom egy kicsit. Próbáltam a barangolást is, de betalált pár tűzhányó soklábú, egyet leszedtem a támadó sotival, a másik meg legyártott Gyros-nak :DDD ...szóval elég hamar elhullottam, de mondjuk porbafingó kezdő karakterrel ez tök normális.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák