Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Ryder62 #3859 üzenetére

    Hát, megnézem; ha a 64 bit-es Win7-tel is ezt csinálja, megy vissza az XP. Nagyon remélem, hogy valahogy megoldódik.
    Az OS csicsás felülete soha nem érdekelt. Win98 design, oszt annyi. Egyedül az aero quicklauch peek-funkciója, ill. az egyszerűsített network-beállítás, ami hasznos, de olyat is lehet varázsolni XP alá. Nekem ne legyenek 8xAA-zott féltransparent fülecskék mindenhol. :D

    dodopek: köszi a tippet, de nem hinném, hogy változatatna a dolgokon. A kompatíbilitási módot próbáltam már, de nem megy azzal sem. Csak azt nem értem, hogy ha csak az alapjáték van fenn, meg az 1.4 patch, akkor Hawaii van. Csak a DLC-k telepítésénél kezdődnek a gondok (ill. ugye az 1.4-es patch fölötti javításokkal). :W

    bLaCkDoGoNe: ott nincs Children of the Wasteland mod voicefix-szel. Se Fallout 3 Wanderer's Edition + Imp's more Complex Needs, se Shoujo Caompanions mod. :P

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák