Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Kareszovics #2726 üzenetére

    Na, az elkerülte a figyelmemet... :B Már mindegy (de azért köszönöm), mert az idióta játék abban a pillanatban betette a helyére, hogy megkaptam a küldetést. Ez az ért elég gáz, mert hogyan kerülne éppen akkor oda, ugye, a többi cucc meg mind ott volt... :( +1 bug. :C Csak persze 2X kellett átmenni a térképen miatta, meg még ugye vissza is, hogy találkozzam Calebékkel. Na, majd megnézem őket, ha fő küldi miatt Rivetbe kell mennem, egyelőre babákat gyűjtök; a térkép keleti feléről megvan mind. A mostani karakterrel a nyugati felén még szinte nem is jártam (Arefu, Tenpenny max.)

    Végre vannak Talonok ellen is hatásos fegyvereim (MAS-9), és van végre Plazma Gatlingem és Acid splitterem (meg hasonlovak), hogy sikerült a lóvét összegyűjteni rájuk. Mondjuk egy Doom után elég gáz, milyen harmatos a BFG3000... :(((

    No de a Ferral Ghoul-ok kiakasztanak, hogy Eugene-ből vagy 600 golyó kell nekik közvetlen közelről még 90-es nagyágyú skill-el is (+ damage mod, ugye), ez rosszabb, mint a szinte sérthetetlen, de béna lézerpisztolyokkal is pár lövésből halálos Talonok.

    Mindenesetre nagy mákom volt, hogy hamar megszereztem Charon-t, mert nélküle talán nem is lehetne max. nehézségen végigtolni a játékot. Kimondottan hasznos, amikor magára vonja az ellenség haragját (pl. Ferral Ghoul v. Talonok), csak maradjon életben; viszont adtam neki bukósisakot Talon páncélt, meg egy rakás fegyvert és lőszert, azokkal jól elvan. :D Nem tudom, a power armor-t bírja-e, de már van abból is.

    Lélekben gyermek-kel sikerült a HangyÁsz nénit is békében távozásra késztetnem a MűszerÉsz után, jót tett a karmámnak. Lassan megyek megint Kis Lámpafénybe, ezt Aginornak mondom, ha még jár erre. :DDD De MS Zeta és Pitt még vsz. lesz előtte, nehéz szinten meg, azt hiszem, atommal megyek a rabszolga-kereskedőkre, bár nem tudom, azt túlélik-e a túszok... :U :F De a Talon bázisra mindenképp... ;]

    A National Guard Depot-ba hogyan lehet nem konzolból bemenni? Megint úgy mentem a babáért, mert sehol nem találok nyitót a lejárathoz, vagy kódot a hátsó ajtóhoz, más bejárat meg nincs. Érdekes módon ghoul azért akad ott benn, 200 éve étlen szomjan tengődve... (+1 bug :P ).

    Amúgy az is gáz "kicsit" a játékban, hogy külön minden könyvet, babát össze kell(ene) szedni, és csak aztán lehetne játszani, de persze fejlesztés nélkül meg ez nem megy, ergo az ember szórja potyába az XP-ket, aztán meg 100 fölött szerezheti potyába a babákat + a könyveket (mert pl. 100 alatt nem lehet mindent feltörni, stb). Bár level100caps mod elméletileg 100 föllött is számolja a pontokat, csak nem jelzi... Hát, így aztán nem tudni. :W

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák