Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Tengri #2894 üzenetére

    A Stell SHO 3020 konzol kapcsán, mai nap sikerült felszerelni, de nem volt egyszerű. Maga a konzol nagyon minőségi, igényes termék. Érezni hogy minden oda illeszkedik ahová kell. A csomagolás profi, adnak hozzá (szerintem feleslegesen) egy marék csavart, alátétet, műanyag távtartókat, amit esetleg le-fel szerelés során pótolni lehet. Tehát bőven marad a csomagban, össze,- és felszerelést követően is. Viszont a hozzá adott tipliket és csavarokat el kell felejteni, egy képkeretet nem akasztanék rájuk. Fischer Duopower 10x50-es dübeleket és hozzá való Fischer csavarokat vettem, amiknek nagy volt a fejük (és hosszúak is voltak), így nem fértek a tartóhoz (pereme miatt). Tehát újabb kör, és kisebb fejű acél inox csavarokkal sikeres lett a rögzítés. Mivel nagybátyám tette fel (ő is maximalista), így hat csavarral fogattuk fel, a gyári ajánlott három (és tervezett négy) helyett. Pici zsír került a sínre, mert nagyon passzentos (és kábelek cseréje miatt le fogom még szedni, illetve kap majd kábelharisnyát). Értelemszerűen a két felső Vesa csavarba rögzítendő a sín, és a két alsóba távtartó műanyag tartókat kell csavarni, így közel síkba kerül a készülék a fallal (hézagolókkal is állítható).

    Összességében nagyon ajánlott, masszív darab. Inkább két ember kell a TV le-fel szereléséhez, de ez lényegében egyszerű, mert csak egy sínbe kell betolni, amit a sín alján lévő felcsavarozható lemezke gátol a kifordulástól (ami már a készülék súlya miatt is esélytelen). Mivel 70" TV-hez is ajánlott, emiatt úgy gondolom pár évre le vagyok tudva. Külön öröm hogy nem lóg ki a faltól túlságosan, így a TV szinte rásimul a falra, ami nagyon elegánssá teszi.

    Elnézést a képek minősége miatt. Így estére, munka után sikerült összehozni.





    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák