Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Sziasztok!

    Készítettem egy oldalt, kb. hetek óta filózok, hogy milyen nevet válasszak, hogy egy leendő domain is menjen hozzá, és ne legyen foglalt facebookon se az oldal neve, se a felhasználónév (itt jön a trükk). Végül sikerült találni egy jót, megcsináltam az oldalt, és amikor rámegyek, hogy felhasználónév létrehozása, azt mondja, "ez a felhasználónév nem elérhető"... ugye én úgy ellenőriztem, hogy beírtam korábban, hogy facebook.com/almaxyz, majd örültem, hogy egy üres oldalra jutottam, ami azt írta, hogy a kért tartalom nem jeleníthető meg (mondjuk beszédes, hogy nem azt írja, hogy "nem létezik").

    Egy szó mint száz, van valami lehetőség, hogy így én vegyem birtokba ezt a felhasználónevet az oldalamnak, vagy valahol megnézhetem, hogy ténylegesen foglalt-e?

    ---------------------------

    (#21140) csako eddig rendben van, ugyanezt csináltam, csak én kézzel írtam ezt be :)

    Közben megtaláltam a facebook helpben, hogy ha már volt valaha használatban ez a felhasználónév, hiába szűnt meg pl. az oldal, nem engedik újra használni... hát ez nem túl biztató, szóval nem létezik, de azért más se használja :(((

    Érdemes belemenni egy levelezésbe a supporttal ilyen témában, van valakinek tapasztalata?

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    Sziasztok!

    Másnál sem látszanak a bejegyzések, személyek, oldalak csatolt képei a hírfolyamban és az idővonalon? Androidon, Chrome, mobil és asztali nézetben sem... (asztalin nem tudom megnézni, tiltja a proxy)

    Szerk: az egyik csoportomban írták hogy másnak is problémás volt az elmúlt órákban, de pár perce már jól megy nekem is.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    Haha, amikor PH!-n találod meg először a választ az is it just me or.... kérdésre :D (engem, feleségem is kidobott, PC-n és telefonon is, recovery sem működik).

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák