Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz MadGame #20734 üzenetére

    Jaja,és mai két új fejlemény eddig,nappal nem jöttek mobilra az üzik,csak sok késéssel(persze kinyitom az appot,már ugrál is elő minden vacak sorban),9után jó lett(biztos terhelés,de a fakkom,filmeznék,mellettem kussol a mobil,úgy kell rálesegetni?Mert persze hogy ignorálnám az emberek 95%-át ilyen milyen napod volt f...omságokkal,de 5% fontos),plusz az asztalin most újabb baromkodás,hogy írok üziket,elküldöm,még olvasatlanok,de frissítek,és erre megkapom,hogy annyi új üzim van. :W Ezt is hol megcsinálják,hol előjön.
    Közepes fészhasználattal elég rémálom,most a tökömet,hát hol telón van gáz,hol asztalin,hol minden vacak...Nem jönnek üzik,aztán csak csipog a teló mint őrült 15öt,közben a nénikém,francért nem válaszolok,ha on vagyok,asztalin Messegerezek,erre gondol egyet a telóapp,és azt mondja,most 10-15 üzire azért csipog ő is,mikor folyamatosan egy adott chatablakon vagyok...
    És érdekes,este megjavul,9-10 után,lenyugszik a rendszer.Mégcsak nem is köthető böngihez,telóapphoz(bétás vagyok,minden nap jön szinte update,amúgy stabil maga a 2 app...),csak simán 6-9ig horror.
    Netem rendben van,mobilnet dettó ugyanilyen,online gémelek is,azzal sincs gond,hálózatom kizárva.1000% teszteltem mindenre.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák