Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krizmo_

    Topikgazda

    válasz -secret- #11359 üzenetére

    Én sem szeretném megadni, és remélem nem is fogja ilyen módon kérni.
    Amikor történtek "javítások"/módosítások, már nem egyszer előfordult, hogy a beállításaim megváltoztak.
    Értem ez alatt azt pl., hogy nyilvánossá vált olyan, amit én csak ismerősökre állítottam, és nem szeretném, ha a telefonszámom ott figyelne az adatlapomon, mert én nem adom meg senkinek, csak akinek szeretném.
    Ezért is van az, hogy folyamatosan figyelem a beállításokat, nem adtam meg minden adatot... de ha, egyszer beállítom, akkor maradjon úgy.

    Szerk.:
    Meg egyébként is elég pofátlan húzásnak tartom ezt a facebooktól, hogy mindenáron ki akarnak húzni belőled minden személyes adatot, de mire kell nekik ennyire...na, vajon... :U

    [ Szerkesztve ]

  • dethroner

    veterán

    válasz -secret- #11359 üzenetére

    Az hogy miért adja meg valaki az összes adatát, elérhetőségét mindenki magánügye. Én nem akarom. Csak arra használom az oldalt hogy néhány általam kiválasztott ismerőssel chateljek néha, semmi közösségi élet, semmi lájkolás, egy darab képet nem teszek fel, az igazi nevem sem adom meg. Nem akarom hogy minden bunkó, akivel összesen két szót váltottam bejelöljön, írogasson stb. Csak azzal tartom a kapcsolatot akivel én szeretném, a többiek számára nem is létezem. Ez nekem ideális. Lenne, ha nem lenne ilyen követelőző az oldal, egyre többet akar tudni mindenkiről.
    Na de nem is ez volt a kérdés, hanem az, hogy lehet kivédeni azt hogy telefonszám megadása nélkül is be tudjak továbbra is jutni a saját nickem-be? :U

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák