Új hozzászólás Aktív témák

  • petyus_

    senior tag

    Sziasztok!

    Apósomnak ma feltörték a fiókját. Kicsit lassú, telefonon tudtam csak beszélni vele.

    Most délután próbált belépni, nem fogadta el a jelszavát, elfelejtett jelszóra azt írta, ilyen email címmel nincs fiók. Erről beugrott neki, hogy délelőtt kapott egy emailt, hogy megváltoztatta a jelszavát az ő telefonszámával, de nem foglalkozott vele. Én most ebben az emailben rámentem a nem én voltam linkre, azt írja visszaállítja a jelszavát a hajnali 1 órás állapotra, ezután próbáltam belépni, azt írta, hogy nincs ilyen fiók, de van egy nagyon hasonló, és mutat egy profilt az ő nevével, profilképével, de másik emaillel, és ebbe nyilván nem tudunk belépni, mert nem tudjuk az ehhez tartozó jelszót.

    Az összefoglalóban linkelt sérült fiók jelentését próbáltam, de nem tudok belépni, jelszó helyett felajánl emailt, telefonszámot, nyilván meg lett változtatva mindkettő.

    Beszélgetés közben amúgy beugrott neki, hogy írt neki valaki délelőtt egy szavazással kapcsolatban, és mintha a telefon is kellett volna hozzá (gondolom így szerezték meg a két factoros kódot a jelszóváltoztatáshoz).

    Van bármi amit megpróbálhatunk a fiók visszaállítás ügyében, vagy így járt?

Új hozzászólás Aktív témák