Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Márton #26965 üzenetére

    Dehogy marad lista. :( Középre van leszűkítve az egész és az oldal két széle üres. Nem is értem ilyen aránytalan kinézetet ki hagyott jóvá. Hosszú évek óta alap a 16:9-es arány, vagy még szélesebb wide és ultra wide monitorok vannak.

    Lauda: Köszönöm, majd ránézek.
    Hosszútávon biztos nem fogják engedni. Ahogy a Youtube classic felületet sem.

    krizmo_: Tegnap egy idő után próbáltam megszokni, de most ahogy leültem a monitor elé, megint húzza a szemem. Zavaróan aránytalan az egész és a betűk sem olyan szép élesek, mint korábban.
    Én ugyanígy vagyok a Prohardver új felülettel is. Ők is erőltetik, mert most ez a menő. Azóta csak Logoutról lépek be.

    Amúgy ez az összevisszaság is érdekes és zavaró. Nem egységesen jelenik meg mindenkinél, ahogy bizonyos funkciók sem. Vannak, akiknél már fél éve új felületre váltott, vannak, akik választhatnak és pl nálam csak tegnap jelent meg, de visszaváltani nem lehet, ismerősnél pedig még lehet választani. Sokaknál még most is a régi felület van. Káosz. :N
    Sajnos itt most nem mondhatom, hogy elegem volt, többet nem nyitom meg, mert nem egy sima weboldalról van szó. Itt rengeteg dolog és téma van, ami érdekel.

Új hozzászólás Aktív témák