Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz WhiteWalker #22503 üzenetére

    Én a csopis hirdikkel cumizok így,e-cigit FB csoportokban lehet csak bótolgatni...és ott is dobálja a már eladottnak jelölt! tehát semmitérő hirdiket is.

    Egyébként most jobb lett,már délben jönnek a reggel 7es jóreggelt posztok,meg még éjfélkor megjönnek a koránfekvőké is :DDD Lehet segített az is,hogy végigfutottam az összes csopimat,hogy ne mutasson mindenhol 20+ bejegyzést.Gondolom az is számít,hogy kinek mekkora az ilyen "új hír" halmaza.Kellene egy nullázó,mint az értesítéseknél,hogy most akkor olvasott minden.Akkor előre kerülnének az aktuálisak.
    Egyébként se értem,hogy a hírvonalamat rendszeresen nézve is hogy alakulhat ki olyan kupac olvasatlan poszt.Hé srácok,azért iratkoztam fel,hogy jöjjön át! :DDD Szóval főleg hirdis csopiknál csekkolni kell,mert a jó bizniszek 3 nap után,Eladva jelzéssel jönnek csak meg.Igaz,logikus is,az ilyeneken semmi like,post.Közben a hirdiknél nem lenne szabad szempontnak lenni,jó cucc jó árral duma nélkül elmegy.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák