Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    válasz krizmo_ #21103 üzenetére

    Szerintem is, zárszó a témában, nekem anno azt mondták ha valaki nem fenyeget mást, nem durva és hasonlók, akkor a FB is csak azt írja vissza neki az esetleges bejelentésre, hogy ott a tiltó gomb és kész . részemről ennyi. (még FB kezdeti éveim elején mondták)

    Mikamaka egy sima sakkos csoportban is küldtek már nerkem pü-t ezért írtam, hogy sokan szoktak 1 adott témájú csoportban privátot írni és nem, nem az eladós csoportra céloztam ahol megkérdezik x tárgy mennyibe kerül, jómagam életembe nem voltam ilyenbe tag, de most egyetértek krizmoval fejezzük be ezt a parttalan vitát, mert nem értünk 1-et. UI facén nem szoktam csajokat leszólítani, 1szer írtam 7 év alatt 1 darabnak aki tetszett ennyi. Az élet ez 1 blog nézzed nyugodtan meg, no igen múltkor valóban kikerestem a hölgyet a facén és írtam neki 1 dicsérő üzenetet, hogy tetszik a blogja,,, na nehogy ez már zaklatás legyen... :DDD ne aggódj szépen megköszönte fel sem merültz a kérdés, hogy idegenként miért merészeltem írni neki. RÉSZEMRŐL A TÉMA ZÁRVA

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák