Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    Bocsi lejárt az idő de most vettem észre krizmo átírta a hsz-ét (#21096) krizmo_ BIZONYÍTÉK! ilyet én nem,írtam, eleve nem szokásom idegenekre írni csak ha olyan van, általában inkább nekem írnak, 1 valakiről írtam aki valóban letiltott de ennyi, azért áljon már meg a menet, ha vádolsz bizonyítékot is szolgáltass, hol és mikor írtam, és neked is leírom annak ellenére, hogy volt, hogyhetente írtak idegenek eszembe se jutott sose, hogy jelentgessem..... (főleg nem ha nem csesztetett csak valamit szeretett volna kérdezni) szóval , ha tudod bizonyítsad, hogy hol írtam, hogy nekem ez a mániám, meg amiket írtál.Még mielőtt megkérdeznéd, nem 1 embert ismerek, akik idegenekkel beszélgetnek a facén aklket igaziból nem is ismer szóvalszerintem a szabályzat azon pontját amit írtam, igenis kivehetnék... sőt csak megsúgom,érteni szoktam a normális szóból, ha épp valakinek nem jön be, hogy idegen ír neki az általába szépen ezt elszokta mondani, hogy ne írjon neki azember, tudom meglepő de én is megszoktam ezt érteni, ha előfordult 1-1 szer csak úgy mint ahogy én is szépen megszoktam írni, ha valaki zavar. (és volt pár eset mégis megoldottam)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák