Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bubu1981 #19165 üzenetére

    Kábé buzulnak a fésszel,dettó ugyanez van nekem is,és már írtam is itt párszor,furamód nem reagált a kutya se érdemben.
    Néha bejön ez a szezon.
    Én pl.bizniszelek is,nomeg 1-2 fontos oldal van követve is(hírek,időjárás),de a jelenség ugyanaz,péntek óta ami megjelenik,az a horoszkópom(a Bien a falamra postolja,az általam postolt dolgok is megjelennek evidensen most is),és elég idegesítő.Korábban mobilról volt olyan "extra" időszak 1-2 hete,hogy akkor ugyan megjelent,de kábé 1x lehetett mindent olvasni,és egyszerűen pár frissítés után kiürült a hírfolyamom,a legvégén már nem dobott be semmit,csak megjelent a "nem lehet csatlakozni,próbáld újra később"...ha vártam 1-2 órát,az új dolgok,közben felkapott dolgok(haha,vicces,mikor bevágja az elejére a 3 napos,már "eladva" hirdit,amihez nem született se post,se like,de mindegy),de csak annyi,telón visszábbmenni nem lehetett.DE az oldalaknál ott vigyorgott,hogy 20+ új dolog,végig kellett kattintgatni...
    Visszasírom,hogy korábban csak annyi bajom volt,hogy csúszott,nomeg hogy divat lett,hogy 1-1 muksó 5-6 azonos témájú adásvételiben posztolt 1 cuccot,amit a hírfolyam az első 3 kirakásával meg is jelenített...frankó volt csomót görgetni,mert minden poszt triplán szerepelt(ecigis adásvételi csoportok,jelenleg máshol nem lehet igazán hirdetni Mo.-n),DE kábé úgy nézett a napom ki,hogy meló után ledobtam egy kávét,és 1 órát elszórakoztatott a fész csak fal olvasással.OK,megvannak a posztok most is a csoportokba benézve,de sokkal tökölősebb minden csoportot végigkattintgatni.Ráadásul le is marad az ember az új cuccokról.Egyébként 99%,másnak is ilyen,mert megint úgy jelennek meg a hirdik,hogy se like,se komment.Ergo nem jutottak el a csoporttagokhoz ugyanúgy.
    Egyébként nem tudom,előszele-e,de mintha már most is lenne olyan,hogy a fész afelé megy,hogy elő kelljen fizetni bizonyos posztszám nézése felett vagy mi.Ergo mint ami volt nemrég,hogy adott a teli fal,de végigtekerem,3 frissítés,és üres.Mintha teszt lenne,hogy ennyi jár free.
    Egyébként ez miatt is léptem ki a bétából,akkor egy ideig működött a régi,de úgy tűnik,mintha kezdene átgyűrűzni.
    Érdekes,1 hónapja még lépten-nyomon tolta az ember arcába,csináljon csoportot,stb,ebből is visszavettek,meg a "kit ismerhetek"-ből is.Jól feltolták az emberek az ismi és a csoportszámukat...
    Egyébként ismerősöktől megjönnek a dolgok.Más kérdés,hogy 95% le van véve,mert semmitérő szarokat posztol csak,meg nyereményjátékokat.Jól el lett kúrva.Most jött frissítés Androidon,SEMMI nem javult.PC-n is 1 szülinapi köszönő posztot és 4 horoszkópot bámulhatok fal gyanánt... :W
    Lehet fel kéne tenni a Groups-ot is újra,és ott megy minden?Azt meg azért szedtem le,mert jól működő fész és saját csoport menedzselési igény nélkül felesleges,és szívta az akkumulátort... :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák